Zoeken

Kleine Marokkaan onder vrachtwagen naar Spanje

20 november 2012 - 11:49 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een Marokkaanse jongetje werd in de nacht van zaterdag op zondag ontdekt door het personeel van een tankstation in Arapiles, Spanje. Hij kroop net vanonder een vrachtwagen uit.

De jongen, die nog geen 14 is, voelde zich ziek en gedesoriënteerd toen hij vanonder de vrachtwagen kroop. Hij vroeg om hulp aan werknemers van het station, die de politie erbij riepen.

Het kind werd met onderkoeling naar een ziekenhuis van Salamanca gebracht. Hij is buiten gevaar maar moet minstens drie dagen in het ziekenhuis blijven volgens een medische bron.

Tijdens zijn verhoor zei de chauffeur van de vrachtwagen met Marokkaans kenteken, dat hij niet wist dat de jongen onder de vrachtwagen lag.

Lees meer

Vijf doden bij verkeersongeval Berkane

Vijf mensen van dezelfde familie zijn zondag omgekomen in een verkeersongeval, op de weg tussen Aïn Reggada en Berkane, in het noorden van Marokko.

Verstekeling ontdekt in autotank aan grens Melilla

Een illegale immigrant uit sub-Sahara, werd deze week door de Spaanse politie ontdekt in de tank van een auto, aan de Bni-Nssar-grens met Melilla.

Tram en vrachtwagen botsen frontaal in Casablanca

Drie mensen raakten maandagvoormiddag gewond bij een frontale botsing tussen een vrachtwagen en een tram in Casablanca.

Scholieren gedood door vrachtwagen in Tanger

Twee kinderen zijn zaterdag in Tanger overleden nadat ze door een vrachtwagen werden aangereden. De jongen en zijn zusje waren op weg naar school in de wijk Kourziana.

Zeker 20 politieagenten gewond bij een ongeval in Marrakech

Vier voertuigen van de Algemene Directie van de Nationale Veiligheid (DGSN) kantelden vrijdag op de snelweg ter hoogte van Skhour Rhamna. Minstens 20 politieagenten raakten...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team