21 april 2019 - 15:00 - Marokko
De Marokkaanse politie heeft op een lijnvlucht tussen het Franse Lille en Agadir een wapen gevonden.
Volgens Al Massae werd een mes onder een zetel in het vliegtuig gevonden op het Al Massira luchthaven .
Een onderzoek werd gestart. De politie probeert te ontdekken hoe de eigenaar van het wapen deze het toestel heeft kunnen binnensmokkelen zonder dat de Franse veiligheidsdiensten er iets van merkten.
Ook is het niet duidelijk waarom de eigenaar het mes in het vliegtuig heeft gelaten en of het tijdens de vlucht moest worden gebruikt. Het wapen werd door een stewardess ontdekt nadat alle passagiers waren uitgestapt.
De politie probeert de eigenaar van het wapen te identificeren. Ook werden de Franse autoriteiten via de Internationale Burgerluchtvaartorganisatie op de hoogte gebracht van de vondst zodat maatregelen kunnen worden getroffen om dergelijke incidenten in de toekomst te voorkomen.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht