12 september 2017 - 16:40 - Marokko
De rechtbank van Rabat heeft afgelopen donderdag een levenslange gevangenisstraf uitgesproken tegen een vrouw die haar werkgeefster had vermoord en begraven.
Volgens Al Akhbar stak de kuisvrouw het 64-jarige slachtoffer in juni vorig jaar dood. Dat gebeurde in een telefoonwinkel van het slachtoffer in Rabat.
Na de moord te hebben gepleegd werd de vrouw door haar minnaar geholpen. Samen begroeven ze het slachtoffer onder de telefoonwinkel en bezochten haar huis waar ze waardevolle spullen stalen.
Een maand na de feiten stapte de vrouw zelf naar de politie om de moord te bekennen. De agenten vonden het lichaam en arresteerden de vrouw. Haar minnaar werd tot drie jaar gevangenisstraf veroordeeld voor medeplichtigheid.
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd