25 december 2017 - 18:02 - Marokko
De Italiaanse autoriteiten hebben de arrestatie van een Italiaanse vrouw van Marokkaanse afkomst aangekondigd. De vrouw was met haar drie kinderen naar Syrië vertrokken.
Volgens persagentschap AGI was de 35-jarige vrouw in maart dit jaar naar het conflictgebied vertrokken zonder haar man te waarschuwen. Ze belde hem een maand geleden op om hem te vertellen dat ze naar Europa ging terugkeren.
Ze werd kort daarop in Turkije gearresteerd en zondag naar Italië uitgezet. Bij haar aankomst op de luchthaven van Malpensa in Milaan werd ze onmiddellijk gearresteerd.
De vrouw woonde voor haar vertrek met haar gezin in Frankrijk. De Franse autoriteiten hadden na haar vertrek een internationaal arrestatiebevel tegen haar uitgevaardigd. De vrouw zal als gevolg aan Frankrijk worden uitgeleverd. De kinderen werden aan hun vader teruggegeven.
Lees meer
Een vrouw is afgelopen weekend in Meknes met haar twee kinderen van de derde verdieping van een gebouw gesprongen.
Het lichaam van een 46-jarige Marokkaanse vrouw is in meerdere stukken op een boerderij in het Italiaanse Verona gevonden.
De Italiaanse politie heeft de arrestatie aangekondigd van twee verdachten voor de moord op een Marokkaanse vrouw in Verona enkele dagen geleden.
Een 50-jarige vrouw, moeder van zeven kinderen, is eerder deze week door haar echtgenoot in het Marokkaanse Azilal vermoord.
Drama in de regio van El Jadida. Een man heeft zijn eigen dochtertje van 4 jaar vermoord om zich van zijn vrouw te wreken.
Bouchra, een werkloze moeder, leeft met haar vier kinderen in een hondenhok nabij de stortplaats van Sidi Moumen in Casablanca.
Drie Marokkanen, een vrouw en haar twee kinderen, zijn eerder deze week bij een brand in een gebouw in Sharjah, in de Verenigde Arabische Emiraten, omgekomen.
De politie heeft maandagavond in het Marokkaanse Ouarzazate een verdachte gearresteerd voor gijzeling en geweld tegen een Amerikaanse vrouw.
De Spaanse autoriteiten hebben een Marokkaanse tweeling het land uitgezet. De twee jongemannen probeerden in 2015 naar Syrië te vertrekken.
Abdelkarim El Kadaoui werd eerder deze week door de Franse justitie schuldig bevonden van de moord van zijn vrouw en haar drie kinderen. Hij werd tot levenslang veroordeeld.