Zoeken

Marokkaan in Italië vindt 20.000 euro en geeft het terug

20 oktober 2015 - 11:35 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een 32-jarige Marokkaan heeft tijdens renovatiewerken in een woning in het Italiaanse Parma ruim 20.000 euro gevonden. Het geld was in een muur verstopt.

Volgens Gazzetta di Parma was de eigenaar van het huis even gaan wandelen vanwege de stof toen de jonge Marokkaan het geld vond.

Slechts enkele minuten na zijn vertrek kreeg de eigenaar een telefoontje van Mohamed, die hem over de 20.000 euro sprak.

De verraste en dankbare eigenaar besloot het verhaal aan lokale media te vertellen.

Lees meer

Bejaarde Marokkaan stort met tractor in ravijn in Italië (video)

In het Italiaanse Lucca is donderdag een Marokkaan omgekomen nadat hij met zijn tractor een ravijn inreed. De man woonde al ruim 20 jaar in Italië.

33.000 euro onderschept bij grens Sebta

Bij de grens met Sebta heeft de Marokkaanse douane tijdens drie verschillende operaties 33.000 euro onderschept.

Marokkaan met half miljoen euro in auto betrapt in Italië

De Italiaanse politie heeft de arrestatie aangekondigd van een Marokkaan in de haven van Genua. In zijn auto werd 500.000 euro gevonden.

Marokkaanse douane onderschept 121.000 euro bij grens

Bij een routinecontrole bij de grens van Sebta heeft de Marokkaanse douane in de nacht van zondag op maandag een bedrag van 121.350 euro aan contant geld onderschept.

Opnieuw tienduizenden euro’s onderschept bij grens Melilla

Marokkaanse douaneagenten hebben woensdag in Nador twee mensen aangehouden met ruim 194.000 euro in hun bagage. Beiden probeerden Marokko met het geld te verlaten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team