6 april 2015 - 20:00 - Wereld
In het Franse Rijsel is een Marokkaanse man tot 12 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor moordpoging. Na zijn gevangenisstraf te hebben uitgezeten zal Mohamed El Fahsi naar Marokko worden teruggestuurd.
De verdachte werd op 30 maart 2012 gearresteerd nadat zijn vingerafdrukken op een gebroken glas naast het bewusteloze lichaam van een bareigenaar met opgesneden keel werden gevonden. De man overleefde wonderlijk genoeg de aanval.
De advocaat van Mohamed El Fahsi vertelde aan Nord Eclair dat er helemaal geen bewijs was dat zijn cliënt het slachtoffer had geslagen. De bareigenaar lijdt aan afasie en de verdachte zegt zich niets meer te kunnen herinneren van de nacht van de aanval. Volgens de raadsman waren er ook geen getuigen aanwezig.
De verdediging stelt echter dat meerdere getuigen die avond Mohamed El Fahsi zagen ruziën met het slachtoffer en dat hij een glas bier in zijn handen had.
Snelle boten, slimme bendes en arme jongeren: zo werkt de drugshandel Marokko-Spanje
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Harde aanpak Marokkanen op luchthaven Istanbul
Oorlogsschepen escorteren jacht bij Ceuta, Koning Mohammed VI aan boord?
Gevaarlijke Marokkaanse tomaten van de markt gehaald in Nederland
Marokkaan vrijgelaten na miljoenenroof in Duitsland: "Onvoldoende bewijs"