21 april 2015 - 22:00 - Wereld
Een rechtbank in het Canadese Quebec heeft een 53-jarige man tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld voor meerdere aanvallen op vrouwen. Een Marokkaanse vrouw behoort tot de slachtoffers.
Pierre Malouin mag bovendien gedurende drie jaar geen contacten hebben met buitenlandse vrouwen. De man had zich bloot getoond voor het Marokkaanse slachtoffer op de Laval Universiteit van Quebec.
De man werd ook schuldig bevonden aan seksuele intimidatie van een Japanse vrouw. Hij had zich voor de toeriste uitgekleed en verteld dat het bij hem "een traditie was".
Volgens Radio Canada heeft de verdachte reeds vier maand en half van zijn straf uitgezeten. Hij zal medisch worden gevolgd voor zijn exhibitionistische problemen.
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning
Marokkaan verdacht van brand bij citadel Bastia
Rusland blokkeert 28 ton vis uit Marokko