26 september 2015 - 21:10 - Marokko
Nabil Kail, een jongeman uit Casablanca wiens been werd geamputeerd, heeft onlangs de top van de Jbel Toubkal, hoogste berg in Noord-Afrika, bereikt.
De jonge Marokkaan beklom de berg in een tiental uren. Hij vertrok in Imlil en werd vergezeld door een gids en andere bergbeklimmers.
Aan Marokkaanse media vertelde Nabil dat hij erg fier was dat hij de top van de berg had bereikt. Door de uitdaging aan te gaan wenste hij te tonen dat een handicap geen beperking hoeft te zijn en dat iedereen zijn dromen kan verwezenlijken.
Hij vertelde dat hij veel zwom en dat dat hem veel had geholpen tijdens de beklimming van de Toubkal. Ook legde hij uit dat hij tijdens zijn tocht naar de top meerdere mensen had ontmoet die hem probeerden te ontmoedigen, maar zijn droom niet had opgegeven.
Nabil verloor zijn linkerbeen door kanker.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk