Zoeken

Spanje: Marokkaan naar cel voor neerschieten familie

12 maart 2012 - 08:54 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Hassan Gueddoubi, een in Spanje gevestigde Marokkaan, is veroordeeld tot 23 jaar en 6 maanden gevangenis, voor moordpoging op zijn vrouw en dochter in maart 2010.

De man, reeds bekend bij de politie voor geweld op zijn familie, kon de verwestering van zijn vrouw en dochter niet hebben. Hij begaf zich naar hun woning met een vuurwapen en schoot op beiden. Zijn vrouw raakte daarbij ernstig gewond.

Na zijn misdaad deed de man een zelfmoordpoging door antivries te drinken. Voor de rechter legde Hassan uit dat hij het wapen had gekocht om zelfmoord te plegen.

Zijn versie heeft het Provinciaal Hof van La Coruna niet overtuigd. Hij kreeg 23 jaar en 6 maanden cel.

Lees meer

Marokkaanse gebruikt als slaaf in Frankrijk

Een 24-jarige Marokkaanse is gedurende negen maanden opgesloten, mishandeld en verkracht door haar man en haar schoonvader in Châlons-en-Champagne, Frankrijk.

Marokkaan vriest dood in Spanje

Een Marokkaan die werkte in een voedingsbedrijf in Bellpuig, Catalonië, Spanje, is zaterdag omgekomen bij een werkongeval.

Zelfverbranding Marokkaan in Italië

Een Marokkaan heeft zichzelf donderdag in brand gestoken in Verona, Italië. De man kon zijn financiele en sociale situatie niet meer aan.

Marokkaan slachtoffer steekpartij Spanje

Een 19-jarige Marokkaan kreeg messteken bij een handgemeen, zaterdag in Santa Ana, regio Extremadura in Spanje.

Moordenaars Marokkaan Londen krijgen levenslang

De drie moordenaars van Sofyen Belamouadden, tiener van Marokkaanse afkomst vermoord in maart 2010, zijn vrijdag veroordeeld tot levenslang door het Old Bailey-hof in Londen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team