Italië arresteert Marokkaanse voor gijzelen echtgenoot
Een Marokkaanse vrouw werd dinsdag op de Italiaanse luchthaven van Bergamo gearresteerd op verdenking van het gijzelen van haar echtgenoot. De vrouw was op weg naar Marokko.
1 mei 2014 - 18:08 - Wereld
In Italië is eerder deze week een Marokkaan veroordeeld omdat hij zijn Italiaanse vrouw en zijn dochter wilde dwingen om zich tot de Islam te bekeren.
De rechtbank in Reggio Emilia veroordeelde de verdachte tot 20 maanden voorwaardelijke gevangenisstraf en een boete van 3000 euro. Ook mag hij niet meer in de buurt van zijn ex-vrouw en dochter komen.
Volgens het slachtoffer was de 36-jarige Marokkaan voor hun huwelijk "een engel". Maar twee maanden na hun huwelijk veranderde hij helemaal. Hij verloor zijn baan en raakte verslaafd aan gokken, werd jaloers, bezitterig en gewelddadig.
Hij probeerde zijn vrouw tot de Islam te bekeren door haar vast te binden en te mishandelen. Hij verbood haar om nog jurken te dragen, vrienden te begroeten en ze moest van hem haar job als schoonheidsspecialiste opgeven omdat ze geen mannen meer mocht aanraken, schrijft Il Resto del Carlino.
Lees meer
Een Marokkaanse vrouw werd dinsdag op de Italiaanse luchthaven van Bergamo gearresteerd op verdenking van het gijzelen van haar echtgenoot. De vrouw was op weg naar Marokko.
De Spaanse politie heeft een 40-jarige Marokkaan gearresteerd met 29.930 euro aan valse bankbiljetten van 20 en 50 euro. De briefjes zijn afkomstig uit Italië en waren verstopt...
Een Marokkaan die een winkel wilde beroven in de Italiaanse stad Molinella, kon zijn handen niet van de drank afhouden. Hij dronk zich bewusteloos en werd ter plekke gearresteerd.
Spaanse media melden dat een man, vermoedelijk van Marokkaanse origine, zondag in de zuid-Spaanse stad Marbella is geliquideerd. De politie gaat uit van een afrekening.
Een veertigjarige Marokkaan heeft zijn twee kinderen vermoord en een poging tot zelfmoord gedaan in het Italiaanse Umbertide.