Zoeken

Door Frankrijk gezochte Marokkaan opgepakt in Spanje

27 februari 2012 - 16:42 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Een Marokkaan beschuldigd van ontvoering, verwonding en moord, is eind vorige week opgepakt in het zuiden van Spanje

Frankrijk had een internationaal aanhoudingsbevel uitgegeven om de 31e jarige Marokkaan terug te vinden.

De man zou hebben deelgenomen aan de ontvoering van twee personen in februari 2008. Één van de twee slachtoffers, ernstig gewond door de ontvoerders, is overleden.

De vermeende dader afkomstig uit Oujda, had zich de identiteit van zijn oudere broer toegeëigend om Spanje binnen te komen.

Lees meer

Marokkaan slachtoffer steekpartij Spanje

Een 19-jarige Marokkaan kreeg messteken bij een handgemeen, zaterdag in Santa Ana, regio Extremadura in Spanje.

Marokkaan opgepakt voor moord in Sebta

Mohamed A., een Marokkaan wonende te Ceuta, werd dinsdag opgepakt voor moord. De man wordt ervan beschuldigd de Spaanse Laura Gutierrez, 24, te hebben geslagen en gewurgd.

Frankrijk: Marokkaan opgepakt voor mensenhandel

Een Marokkaan is donderdag aangehouden voor mensenhandel in de Franse stad Thionville. Hij probeerde een Afghaanse familie met zijn auto Frankrijk binnen te smokkelen.

Marokkanen opgepakt voor drugshandel in Spanje

De Spaanse politie ontmantelde woensdag een crimineel organisatie betrokken bij de internationale drugshandel. 25 van de 29 leden, opgepakt in regio Madrid, zijn Marokkanen.

Spanje: 75 jaar cel voor verbranden Marokkaan

Drie Spanjaarden werden vorige week veroordeeld tot 25 jaar gevangenis elk, voor ontvoering en moord op de Marokkaanse Ahmed Fagloumi in juli 2009.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team