5 november 2019 - 19:00 - Wereld
Een Spaanse Marokkaan heeft enkele dagen geleden zijn vrouw vermoord op een boerderij in Castellbisbal, in de regio van Barcelona.
De 52-jarige man afkomstig uit Imzourren, nabij Al Hoceima, stapte na zijn vrouw te hebben vermoord zelf naar de politie.
Bij hun aankomst ontdekten de agenten het levenloos lichaam van het 41-jarige slachtoffer in een plas bloed. Het koppel had al lange tijd problemen volgens familieleden.
Op het lichaam van de vrouw zal een forensisch onderzoek worden verricht om meer duidelijkheid te geven over de doodsoorzaak. De Mossos Esquadra werden met het onderzoek belast.
Sinds begin dit jaar werden ruim vijftig vrouwen door hun partner om het leven gebracht in de regio van Barcelona.
Europese Marokkaan met tonnen vuurwerk betrapt in Tanger
Taser redt agent in Tanger
Drie broers opgepakt na fatale aanval in Berkane
Parlementslid aangeklaagd door café-eigenaar in Tanger
Vrouwen en khaliji opgepakt in Marrakech
Azzedine Ounahi: "Ik ben verraden"
Duitsland veroordeelt Marokkaan voor Hirak-spionage
Marokkaanse al twee jaar gestrand in Turkije
Marokkaan komt om bij tragisch ongeval in Spanje, gezin zwaargewond
Restaurant Jamel Debbouze schrapt Israëlische wijnen na boycot
Hayat vermoord door ex-man in Italië, familie vraagt hulp
Heel Italië lacht: overladen auto op weg naar Marokko viral
Yvonne’s vakantie in Marokko eindigt in ziekenhuis
Broer Said Chaou na 10 jaar opgepakt in Nederland