Marokkaan vriest dood in Spanje
Een Marokkaan die werkte in een voedingsbedrijf in Bellpuig, Catalonië, Spanje, is zaterdag omgekomen bij een werkongeval.
- Wereld
Een jonge Marokkaan werd vrijdag op slag gedood in een verkeersongeval in de provincie Logroño in het noorden van Spanje.
De man (AM), 34, die met een bestelwagen reed, overleed in een frontale botsing tussen zijn voertuig en een vrachtwagen waarvan de bestuurder slechts licht gewond raakte, op de rijksweg 232 nabij de stad Calahorra.
Woensdag waren twee Marokkaanse vrouwen gevestigd in Spanje, ook omgekomen in een auto-ongeluk in de provincie Sevilla in het zuiden van Spanje.
Lees meer
Een Marokkaan die werkte in een voedingsbedrijf in Bellpuig, Catalonië, Spanje, is zaterdag omgekomen bij een werkongeval.
Een 41-jarige Marokkaan werd woensdag nabij de Spaanse stad Tarragona op slag gedood bij een verkeersongeval. Dat melden Spaanse media.
Een Marokkaan van 21, beschuldigd van moord op een 69 jarige man voor zijn huis in Spanje, werd donderdag gearresteerd in Merida, provincie Badajoz.
Een Marokkaan beschuldigd van ontvoering, verwonding en moord, is eind vorige week opgepakt in het zuiden van Spanje
Een 29-jarige Marokkaanse vrouw is woensdag omgekomen bij een verkeersongeval in de Italiaanse stad Florence. Zij werd op slag gedood.