10 maart 2023 - 12:00 - Cultuur
De Marokkaanse zangeres en actrice Mariah Nadim is onlangs aan een tragedie ontsnapt toen ze op de snelweg van Casablanca naar Mohammedia reed.
Op haar Instagram-account deelde Mariah Nadim haar ervaring over hoe ze twee keer bijna geraakt werd door stenen die vanaf een brug naar de snelweggebruikers gegooid werden. De zangeres hekelt het gebrek aan beveiliging op de snelweg en roept op tot meer aandacht voor deze kwestie.
Lees ook: Verloving Marokkaanse zangeres Maria Nadim met Libanese zanger (video)
Mariah Nadim vertelde dat ze de afgelopen maand dagelijks van Bouskoura naar Mohammedia reed voor opnames. Ze stelde dat het niet de eerste keer was dat ze dit meemaakte en maakte zich zorgen over de veiligheid van de snelweg, die volgens haar beter bewaakt zou moeten worden. De actrice dringt er bij weggebruikers op aan om voorzichtig te zijn, vooral bij Tit Mellil.
Lees ook: Actrice Ibtissam Laâroussi doet aangifte na Facebook-hack
Steengooi-incidenten vinden vooral ’s nachts plaats in Marokko. Tussen 2019 en 2022 werden een dertigtal gevallen vastgesteld. In 2019 kwam de pasja van Sidi Bernoussi, een wijk in Casablanca, om nadat zijn auto vanaf een brug met stenen was bekogeld. Een jaar later werd de voormalige minister van Binnenlandse zaken Mohand Laenser het slachtoffer van stenengooiers op de snelweg van Tanger. Hij raakte toen gewond en werd naar het ziekenhuis afgevoerd.
Actrice Zoe Saldana geniet van Marrakesh
Dochters Prins Moulay Ismaïl maken Ramadan-gebakjes (foto’s)
Langste hangbrug van Afrika in Casablanca geopend (video)
Nieuwe stad in Marokko weigert door dieren getrokken karren
Spanje laat controle Sahara-luchtruim over aan Marokko
Brazilianen verwachten moeilijke wedstrijd tegen Marokkanen
Actrice Zoe Saldana geniet van Marrakesh
Cher verkoopt Marokkaans geïnspireerde villa in Malibu
Dj-koppel Hakim Chatar en Jolien Roets verwelkomen dochtertje Mina Lamia
Amina plots wereldbekend nadat BTS-zanger liedje oppikt
French Montana aangeklaagd voor schietpartij in Miami
Rapper Booba ongewenst in Marokko
The Voice: hoeveel kost de prachtige jurk van Amel Bent?
Buitenlandse filmopnames in Marokko: op weg naar een recordjaar