11 maart 2013 , 12:28 - Fouad Badel - Sport
Diego Armando Maradona, Argentijnse voetballegende, wordt getipt om de nieuwe technische adviseur van Raja Casablanca te worden. Mohamed Boudrika, voorzitter van Raja, meent in die zin een voorstel te hebben gekregen van Maradona’s manager.
Aan Kooora vertelde Boudrika dat zijn club heel trots was van Maradona’s belangstelling voor Raja. Volgens hem zou de club ingaan op het voorstel als Raja zich kwalificeert voor de Club World Cup.
Raja Casablanca heeft de ex-Argentijnse bondscoach intussentijd uitgenodigd om een kampioenschapsduel van de Marokkaanse club bij te wonen.
Diego Maradona vertelde onlangs Lionel Messi te willen coachen bij FC Barcelona. Door de Franse media wordt hij aangekondigd als opvolger van coach René Girard in Montpellier.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent