28 januari 2025 - 18:00 - Marokko
Marokko kent zijn tegenstanders voor de Afrika Cup 2025. De loting voor het toernooi, dat plaatsvond in het Mohammed V Nationale Theater in Rabat, plaatste het gastland in Groep A. De Atlas Leeuwen nemen het op tegen Mali, Zambia en de Comoren.
Mustapha Hadji, oud-international van Marokko, reageerde op de loting: "Ik denk dat het een lastige groep is. Mali, Zambia en de Comoren kennen we goed, we hebben al vaker tegen ze gespeeld." Hij benadrukte vooral de moeilijkheidsgraad van de wedstrijd tegen Mali, "een derby" die "zeer moeilijk" wordt. Maar hij waarschuwde ook voor de andere teams in de groep, "ploegen met karakter". Ondanks de uitdaging blijft Hadji optimistisch: "We spelen thuis, dus er is die positieve druk van het publiek die ervoor zal zorgen dat we ons ruim uit deze groep zullen kwalificeren."
Lees ook: Afrika Cup 2025: dit zijn de 24 landen die gekwalificeerd zijn voor Marokko
Ook bondscoach Walid Regragui deelt dat optimisme. "Alle groepen zijn in evenwicht", zei hij. "Mali is sterk, Zambia kennen we goed, en de Comoren, die als eerste eindigden boven Tunesië, zijn een solide team."
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering