26 oktober 2024 - 08:50 - Sport
Het lichaam van de overleden voetballer Abdelaziz Barrada wordt naar Marokko gerepatrieerd. Hij zal worden begraven in zijn geboortedorp Douar Aït Abdallah, in de gemeente Khemis Dades bij Kalaat M’Gouna.
Abdelaziz Barrada overleed donderdag op 35-jarige leeftijd aan een hartaanval in Frankrijk. De dag voor zijn overlijden had Barrada tegen zijn moeder gezegd dat hij zich niet lekker voelde. Woensdagmiddag overleed hij plotseling in zijn slaap aan een hartaanval.
Lees ook: Marokkaanse international Abdelaziz Barrada plots overleden
Het repatriëren van het lichaam wordt vertraagd door administratieve procedures, omdat de Marokkaanse international zowel de Franse als de Marokkaanse nationaliteit had. Een familielid verwacht dat de benodigde documenten uiterlijk maandag in orde zullen zijn.
Lees ook: Tragische dood Marokkaanse voetballer Mehdi Dghoughi
Zijn overlijden heeft tot veel verdriet geleid in Marokko en Frankrijk. Voetbalpersoonlijkheden, onder wie Fouzi Lekjaa, voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, en Achraf Hakimi hebben hun medeleven betuigd aan de familie.
Marokkaans vastgoed illegaal vanuit Europa verworven
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Khadija weigerde avances en werd verminkt, zware celstraf
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Nieuw record verbroken in Marokko
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren
Gedrag Lamine Yamal zorgt voor ophef in Spanje
Remco Evenepoel pronkt met tatoeage van vrouw Oumi
Hakim Ziyech naar Italiaanse topclub?
Azzedine Ounahi te koop