14 maart 2016 - 12:44 - Marokko
Koning Mohammed VI is zondag in Rusland aangekomen. Tijdens zijn bezoek zullen de twee landen hun betrekkingen en samenwerking verbeteren.
In een tweet op het officieel account van de Russische regering wordt een ontmoeting tussen Koning Mohammed VI en Vladimir Poetin voor morgen, dinsdag 15 maart, aangekondigd.
Tijdens het staatsbezoek zullen meerdere vrijhandelsovereenkomsten tussen de twee landen worden ondertekend. Ook zullen gesprekken plaatsvinden over de handelsbetrekkingen en defensie en meerdere samenwerkingsovereenkomsten worden ondertekend.
Volgens persagentschap MAP wordt Koning Mohammed VI vergezeld door zijn raadgevers Taieb Fassi Fihri en Fouad Ali El Himma, alsook door ministers Salaheddine Mezouar van Buitenlandse Zaken, Mustapha Ramid van Justitie, Ahmed Toufiq van Islamitische Zaken, Mohamed Boussaid van Economie en Financiën, Aziz Akhannouch van Landbouw en Visserij, Aziz Rebbah van Vervoer en Abdelkader Amara van Energie, Mijnen, Water en Milieu.
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd