11 juli 2024 - 08:50 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft opdracht gegeven om het Mohammed VI Ziekenhuis in de provincie Al Hoceima en het Zemmouri Ziekenhuis in de provincie Kenitra in gebruik te nemen. Deze nieuwe zorginstellingen zijn gereed om patiënten te ontvangen.
De nieuwe ziekenhuizen passen in een reeks grote gezondheidsprojecten die de afgelopen jaren zijn gelanceerd. Het doel hiervan is om het Marokkaans gezondheidssysteem te herstructureren, in lijn met de veralgemening van de sociale zekerheid en verbetering van de geboden diensten aan de burgers.
Lees ook: Koning Mohammed VI en MMA-vechter samen gespot in M’diq (video)
Het Mohammed VI Ziekenhuis in Al Hoceima heeft een capaciteit van 250 bedden en het Zemmouri Ziekenhuis in Kenitra biedt plaats aan 450 bedden. De ziekenhuizen zullen bijdragen aan de verbetering van de gezondheidsdiensten in beide provincies en voorzien in een hoogwaardige, toegankelijke gezondheids- en sociale infrastructuur die voldoet aan de zorgbehoeften van de bevolking.
Lees ook: Koning Mohammed VI helpt behoeftigen in Noord-Marokko
Beide ziekenhuizen zijn uitgerust met de meest geavanceerde biomedische apparatuur en digitale systemen voor het beheren van patiëntendossiers. Hierdoor hebben zorgprofessionals direct toegang tot patiëntgegevens, wat de kwaliteit en snelheid van de geleverde zorg verbetert.
Bewoners sloppenwijk Marokko vinden nieuwe woningen "ongeschikt"
Toeristen mijden Agadir door monsterlijke files
Franse boer redt bedrijf met druif uit Marokko
Visumbeleid Marokko en Europa onder de loep
Marokko ontpopt zich als nieuwe automacht
Marokkaanse belastingdienst straft vastgoedverkopers
Bewoners sloppenwijk Marokko vinden nieuwe woningen "ongeschikt"
Toeristen mijden Agadir door monsterlijke files
Marokko ontpopt zich als nieuwe automacht
Marokkaanse belastingdienst straft vastgoedverkopers
Parkeren in Akchour: onverwachte kosten
Verstopt pareltje: Boujibar park in Al Hoceima
Zeldzaam fenomeen op strand Chefchaouen
Marokkaanse vastgoedsector in diepe crisis