Zoeken

Koning Mohammed VI terug in Marokko na privé reis in Frankrijk

30 juni 2018 - 17:00 - Marokko

Geschreven door Said A.

Koning Mohammed VI is sinds vrijdag terug in Marokko na een tiental dagen in Frankrijk te hebben doorgebracht.

Het toestel van de monarch landde gisteren op de luchthaven van Rabat-Salé waar hij werd opgewacht door meerdere overheidsverantwoordelijken. Dat bericht Le360.

Koning Mohammed VI was in Parijs voor een medisch controle als gevolg van de hartoperatie die hij in februari onderging.

Tijdens zijn verblijf in Frankrijk werden regelmatig foto’s van de Koning met fans op internet gedeeld.

Lees meer

Koning Mohammed VI terug in Frankrijk (foto)

Koning Mohammed VI is terug in Frankrijk. De monarch werd gezien in een krantenwinkeltje in Parijs.

Koning Mohammed VI met jonge fan op de foto in Parijs

Zoals bijna dagelijks in de afgelopen weken, is gisteren een nieuwe foto van Koning Mohammed VI in Parijs op social media gedeeld.

Koning Mohammed VI in Parijse jeanswinkel gespot (foto)

Bijna dagelijks worden nieuwe foto’s van Koning Mohammed VI in Parijs gedeeld. Gisteren werd de monarch in een jeanswinkel in de Franse hoofdstad gefotografeerd.

Koning Mohammed VI terug in Marokko

Koning Mohammed VI is gisteren naar Marokko teruggekeerd. De monarch verbleef een vijftiental dagen in het buitenland.

Koning Mohammed VI in de Verenigde Arabische Emiraten (video)

Na enkele dagen in de Seychellen is Koning Mohammed VI terug in de Verenigde Arabische Emiraten waar hij werd ontvangen door prins Mohammed bin Zayed Al Nahyan.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team