Zoeken

Koning Mohammed VI op vakantie in het noorden van Marokko

3 juli 2018 - 13:31 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Zoals bijna elk jaar brengt Koning Mohammed VI ook dit jaar een deel van de zomervakantie door in het noorden van Marokko, met name in de regio van Tetouan.

De monarch, die gisteren de nieuwe ringweg Rabat-Salé heeft ingehuldigd, is dezelfde dag naar het noorden vertrokken volgens Hespress.

Koning Mohammed VI keerde eerder deze week terug van een privé-bezoek aan Frankrijk, waar hij medische tests onderging als gevolg van een hartoperatie in februari.

Lees meer

Koning Mohammed VI terug in Marokko na privé reis in Frankrijk

Koning Mohammed VI is sinds vrijdag terug in Marokko na een tiental dagen in Frankrijk te hebben doorgebracht.

Koning Mohammed VI in straten Al Hoceima gespot

Koning Mohammed VI kwam begin deze week in Al Hoceima aan voor enkele dagen vakantie.

Koning Mohammed VI ontmoet Emir Qatar in Mdiq

Koning Mohammed VI heeft eerder deze week Sjeik Tamim bin Hamad Al Thani in het noord-Marokkaanse Mdiq ontmoet.

Koning Mohammed VI terug in Frankrijk (foto)

Koning Mohammed VI is terug in Frankrijk. De monarch werd gezien in een krantenwinkeltje in Parijs.

Mohammed VI met jacht gezien in Tanger (video)

Koning Mohammed VI is woensdagnamiddag in Tanger aangekomen vanuit Mdiq, waar hij een deel van de zomervakantie doorbrengt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team