13 oktober 2018 - 10:40 - Marokko
Op social media en met name op Facebook werd vrijdag een prachtige foto van Koning Mohammed VI en zijn dochter Lalla Khadija gepubliceerd.
De foto werd gedeeld op de pagina’s van Mehdi Benkirane, bekend in Marokko voor zijn accounts gewijd aan de koninklijke familie op social media.
Prinses Lalla Khadija werd vorige maand herhaaldelijk met Koning Mohammed VI gezien tijdens officiële aangelegenheden. De jonge prinses was onder meer aanwezig tijdens een onderscheidingsceremonie en de presentatie van een rapport over het onderwijs.
Lees meer
Prinses Lalla Khadija, de dochter van Koning Mohammed VI en Lalla Salma, staat op de cover van een speciaal nummer van het tijdschrift "Femmes du Maroc".
Prinses Lalla Khadija, dochter van Koning Mohammed VI en Lalla Salma, heeft vrijdag haar dertiende verjaardag gevierd.
Na maanden afwezigheid werd Lalla Salma deze week met haar kinderen kroonprins Moulay Hassan en prinses Lalla Khadija in Italië gezien.
Lalla Asmaa, zus van Koning Mohammed VI, heeft zaterdag haar 53-jarige verjaardag gevierd. Dat bericht persagentschap MAP.
Nieuwe foto’s van prins Moulay Ismaïl werden afgelopen weekend op sociale media gedeeld.
Prinses Lalla Salma is op woensdag 18 september in New York aangekomen. Ze wordt vergezeld door haar twee kinderen, prins Moulay Hassan en prinses Lalla Khadija.
Prinses Lalla Hasna, de zus van Koning Mohammed VI, viert deze maandag haar 51e verjaardag.
Lalla Salma werd al ruim een jaar niet meer in het openbaar gezien. Volgens Spaanse bronnen zou ze van Koning Mohammed VI zijn gescheiden. Toch zou ze enkele dagen geleden met...
Lalla Salma is terug in Marokko. De prinses waarvan maandenlang niets werd gehoord, zou eerder deze week een diner hebben voorgezeten in het Marchane paleis in Tanger.
Lalla Khadija viert vandaag haar 11e verjaardag. De dochter van Koning Mohammed VI en prinses Lalla Salma werd op 28 februari 2007 in Rabat geboren.