13 augustus 2020 - 19:20 - Marokko
Fadoua Aghrim is slechts 60 cm groot. De 27-jarige Marokkaanse uit Fkih Bensaleh is daarmee de kleinste vrouw ter wereld.
Volgens Fadoua is haar lengte een zegening van Allah. Haar droom is om een plaatsje in het Guinness Book of World Records te veroveren.
Fadoua en haar broer Mohamed, die eveneens klein is, riepen via Al Oumk alle Marokkanen op om het verhaal van de jonge vrouw te delen, zodat ze haar droom waar kan maken.
Volgens Mohamed weigeren de Marokkaanse autoriteiten hen te steunen. "We vroegen alle betrokken diensten om hulp voor mensen met specifieke behoeften, zonder ooit een antwoord te hebben gekregen", aldus de jongeman.
Jyote Amge, een Indiase vrouw, is officieel de kleinste vrouw ter wereld met 62,8 cm en staat in het Guinness Book.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht