Jongen overleden die zich onder bus verstopte bij grens Sebta
Een 14-jarige jongen is deze week overleden nadat hij zich onder een bus had verstopt om Spanje binnen te komen.
29 november 2017 - 21:40 - Marokko
Tientallen minderjarigen, waaronder veel Marokkanen, proberen dagelijks de grens tussen Marokko en Sebta en Melilla over te steken. Ze aarzelen niet om hun leven te riskeren om hun droom waar te maken: naar Europa emigreren.
Onder een bus of vrachtwagen, in een reistas of nog onder de motorkap van een auto, alle manieren zijn goed voor deze kinderen om de Spaanse enclaves in het noorden van Marokko binnen te komen.
Antena 3 deelde deze week enkele beelden van deze heel jonge migranten. Men ziet onder meer een jongen rennen en op een vertrekkende ferry springen. Helaas valt hij. Enkele omstanders helpen hem uit het water.
Lees meer
Een 14-jarige jongen is deze week overleden nadat hij zich onder een bus had verstopt om Spanje binnen te komen.
Een mooi initiatief. Jongeren van een vereniging in Casablanca hebben besloten om kinderen die kilometers moesten lopen om naar school te gaan, te helpen.
Een Spaanse politieagent heeft eerder deze week zijn geduld verloren voor het groot aantal smokkelaars die met hun auto naar Melilla komen om goederen te kopen.
Marokkanen riskeren een boete van 25 dirham als ze niet op het zebrapad oversteken, wat niet altijd gemakkelijk is in Marokko...
Een duizendtal migranten probeerden afgelopen vrijdag gezamenlijk de grensovergang naar de Spaanse enclave Sebta te bestormen.