22 september 2024 - 09:40 - Marokko
De Marokkaanse regering heeft tijdens een vergadering in Rabat een wetsvoorstel aangenomen dat de kwaliteit en voedselveiligheid van sauzen op de markt moet waarborgen. Het voorstel werd ingediend door Mohamed Sadiki, de minister van Landbouw, Visserij, Plattelandsontwikkeling en Water en Bossen.
Deze maatregel is een reactie op de snelle ontwikkelingen en toenemende concurrentie in de sauzenmarkt, evenals de groeiende handel in deze producten, aldus regeringswoordvoerder Mustapha Baitas tijdens een persconferentie na de vergadering.
Lees ook: Onrust door hoog aantal voedselvergiftigingen in Marokko
Baitas benadrukte dat het noodzakelijk is om een specifiek wettelijk kader in te voeren dat zowel van toepassing is op geïmporteerde als lokaal geproduceerde sauzen. Dit met als doel de kwaliteit en voedselveiligheid te garanderen, de consument te informeren en het vertrouwen in de handel in deze producten te behouden.
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop