Ruim 80 ton hasj in beslag genomen sinds het begin van het jaar in Marokko
Tussen januari en september van dit jaar hebben de Marokkaanse politiediensten ruim 80 ton hasj in beslag genomen.
- Marokko
De politie heeft dinsdagavond 30.514 karkobi-pillen in beslag genomen in het noord-Marokkaanse Nador.
Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN was de drugs verstopt in een auto met buitenlands kenteken.
De bestuurder, een 35-jarige Marokkaan die in Spanje woont, en zijn Spaanse vrouw werden gearresteerd. Beiden werden in hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.
Lees meer
Tussen januari en september van dit jaar hebben de Marokkaanse politiediensten ruim 80 ton hasj in beslag genomen.
De Marokkaanse politie heeft zaterdag in Nador een Algerijnse man gearresteerd voor drugshandel. De verdachte werd met 558 psychotrope pillen betrapt.
De Marokkaanse gendarmerie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag ruim een ton cannabishars in beslag genomen in de regio van Berkane.
In de haven van Tanger Med werd afgelopen weekend ruim drie ton cannabishars onderschept. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN.
De politie heeft zaterdagochtend in de haven Tanger Med ruim 18 ton drugs gevonden. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN in een verklaring.