Zoeken

Joodse Marokkanen bidden voor Koning Mohammed VI

18 juni 2020 - 12:20 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Serge Berdugo, voorzitter van de raad van de Joodse gemeenschap in Marokko, heeft in een schriftelijk bericht Koning Mohammed VI een spoedig herstel toegewenst.

Volgens Berdugo heeft de Joodse gemeenschap "met opluchting vernomen dat de ingreep met succes verliep" en dat de monarch het naar omstandigheden goed doet.

"We bidden tot de heiligen, zodat zij bemiddelen bij de Allerhoogste, zodat Hij onze Soeverein snelle genezing en een sereen herstel verleent.", aldus de religieuze leider.

In zijn brief herinnert Berdugo aan de "respectvolle en onverbrekelijke banden" tussen de Joodse gemeenschap en de Alaouiten dynastie. Hij roept tevens de Joodse gemeenschap van Marokkaanse afkomst in de wereld op om hem in zijn gebeden te vergezellen en Koning Mohammed VI een snel herstel en een lang leven toe te wensen.

Lees meer

Koning Mohammed VI geeft opdracht voor restauratie Joods erfgoed

Koning Mohammed VI heeft opdracht gegeven voor een omvangrijke operatie om Joodse synagogen, heiligdommen en begraafplaatsen in Marokko te herstellen.

Koning Mohammed VI opnieuw aan hart geopereerd

Koning Mohammed VI heeft zondag in de kliniek van het paleis in Rabat opnieuw een hartoperatie ondergaan.

Bericht van Koning Mohammed VI aan Algerijnse president

Koning Mohammed VI heeft een bericht naar Abdelmadjid Tebboune gestuurd, waarin hij de Algerijnse president feliciteert met de dag van de onafhankelijkheid in Algerije.

Koning Mohammed VI heeft telefonisch gesprek met Tunesische president

Koning Mohammed VI heeft zaterdag een telefonisch gesprek gehad met week Kaïs Saïed, president van Tunesië.

Koning Mohammed VI spreekt met leiders Golfstaten na hartoperatie

Koning Mohammed VI heeft telefonische gesprekken gehad met meerdere staatshoofden uit de Golfstaten, als gevolg van de hartoperatie die hij zondag met succes onderging.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team