Zoeken

Italië: moedige Marokkaan wil zusje redden maar komt zelf om het leven

- Wereld

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Mohamed Bammou, een jonge Marokkaan, is in Italië om het leven gekomen toen hij zijn zusje van een verdrinkingsdood probeerde te redden.

Het slachtoffer, een jonge vrachtwagenchauffeur, bezocht vorige week met zijn familie het badplaats van Secondo Lagos in de regio van Alessandria.

Mohamed kon niet zwemmen maar aarzelde geen moment toen hij zijn jongere zusje in het water zag verdwijnen. Hij werd echter zelf door de stroom meegesleurd.

Meerdere getuigen sprongen in het water om hem te helpen, tevergeefs. Reddingsteam snelden ter plekke maar ook hen lukte het niet om Mohamed op tijd naar boven te brengen.

De zus van het slachtoffer werd wel op tijd uit het water gehaald. Ze werd naar het ziekenhuis afgevoerd en mocht al na enkele uren terug naar huis.

Lees meer

Marokkaan springt van 12 meter hoge rots en verdrinkt in Spanje

Een jonge Marokkaan is in de regio van Zaragoza in Spanje verdronken na van een 12 meter hoge rots in het water te zijn gesprongen.

Marokkaan getuigt over mesaanval in Lyon

Een 33-jarige Afghaanse asielzoeker heeft op zaterdag meerdere mensen neergestoken op het busstation van Lyon in Frankrijk. Enkele moedige getuigen wisten hem te overmeesteren.

Spanje: Marokkaan valt van derde verdieping

Een Marokkaanse man is vorige week zwaargewond in het ziekenhuis opgenomen na van de derde verdieping van een gebouw te zijn gevallen in Spanje.

Italiaanse agenten redden Marokkaanse van verdrinking

Twee Italiaanse carabinieres zijn in Peschiera del Garda in de regio van Verona onderscheiding voor het redden van een jonge Marokkaanse vrouw.

Marokkaan vermoordt broer om drugszaak in Italië

Het levenloos lichaam van Hicham Mouhal, een 34-jarige Marokkaan, werd enkele dagen geleden door zijn vader in het appartement van zijn broer in de regio van Bergamo in het...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team