Zoeken

Italiaanse toerist opgepakt op luchthaven Fez

17 oktober 2018 - 14:40 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Een 37-jarige Italiaanse toerist is dinsdagnamiddag op de luchthaven Fez-Saiss gearresteerd voor drugssmokkel.

Volgens een verklaring van de DGSN wilde de man op een vlucht naar Madrid stappen toen de drug werd gevonden.

De Italiaan had 95 bolletjes cannabis met een totaal gewicht van 620 gram in zijn spullen verstopt.

De man werd naar het ziekenhuis gebracht waar werd gecontroleerd of hij geen bolletjes drug had geslikt. Hij werd vervolgens in bewaring gesteld. Een onderzoek is aan de gang.

Lees meer

Marokko: Braziliaan opgepakt met halve kilo cocaïne

Een Braziliaanse man is zaterdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor cocaïnesmokkel.

Cocaïnesmokkel verijdeld op luchthaven Marrakech

Een Braziliaanse man is zondag door de politie op de luchthaven Marrakech Menara gearresteerd voor drugssmokkel.

Wereld-Marokkaan met 10 kilo cocaïne gepakt in Nador

Een in het buitenland gevestigde Marokkaan is maandag door de politie bij de grensovergang van Bni Nssar bij Nador gearresteerd voor cocaïnesmokkel.

Opnieuw arrestatie voor drugshandel in Fez

De politie heeft zondag in Fez een verdachte gearresteerd voor bezit en handel van drugs.

Marokko: Braziliaan aangehouden met kilo cocaïne in maag

Een Braziliaanse man is zaterdag op het vliegveld van Casablanca aangehouden met 81 bolletjes cocaïne in zijn maag.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team