Zoeken

Israël weigert politiek asiel aan Marokkaanse homo’s

- Wereld

Geschreven door Laila A.

Israël heeft de asielaanvraag van meerdere Marokkaanse homoseksuelen geweigerd omdat zij in hun land geen gevaar lopen. Dat schrijft Al Massae.

Na onderzoek van hun aanvraag besloten de Israëlische autoriteiten de homo’s terug naar Marokko te sturen.

Israël staat bekend als een van de meest tolerante landen in de wereld voor homo’s. Jaarlijks worden honderden asielaanvragen ingediend door homo’s uit Nigeria, Sudan en Marokko.

De Gay Pride in Tel Aviv is één van de meest populaire parades ter wereld. Jaarlijks nemen daar honderdduizenden homo’s uit de wereld aan mee volgens de krant.

Lees meer

Eerste vrijdaggebed in homo-moskee

De Franse gay vriendelijke moskee opent vandaag voor het eerst haar deuren voor het vrijdaggebed. Een lokaal werd hiervoor geleend door een homoseksuele boeddhistische monnik,...

Israël raadt Marokko opnieuw af

Israël heeft zijn onderdanen opnieuw gewaarschuwd voor Marokko. De bezetter van Palestina stelt dat het gevaar op agressies in Marokko groot is.

Saoedische vrouwen trouwen liever met Marokkanen

Het aantal vrijgezelle vrouwen in Saoedi-Arabië is sterk toegenomen in de afgelopen jaren. Hun aantal zou zijn van 1,5 miljoen in 2010 naar 4 miljoen in 2015 zijn gestegen.

Israël wil joodse Marokkanen aanwerven voor leger

Een groep jonge joodse Marokkanen heeft medio juli Israël bezocht op uitnodiging van de militaire school Amichai.

Douzi weigert concert in Israël om ’paspoort niet vuil te maken’

Marokkaanse zanger Douzi heeft geweigerd deel te nemen aan een Palestijns muziekfestival in Ramallah. Hij vertelde dat hij geen stempel van Israël in zijn paspoort wilde hebben.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team