Zoeken

Imam misbruikt meisje van 8 in Oujda

29 december 2014 - 21:04 - Marokko

Geschreven door Laila A.

In Oujda is vrijdag een Imam gearresteerd op verdenking van kindermisbruik. De man zou een 8-jarige meisje seksueel hebben misbruikt.

Volgens Al Akhbar had de 50-jarige Imam het meisje 12 dirham gegeven om haar in zijn woning te lokken. De moeder was al uren op zoek naar haar meisje toen kinderen van de wijk haar vertelden dat ze bij de Imam was.

De Imam ontkende dat het meisje bij hem was. Omdat de kinderen van de wijk volhielden dat ze er wel was besloot de moeder de woning binnen te dringen. Ze vond haar dochtertje op de grond in de wc. De vrouw riep om hulp en buren belden de politie.

De dader, weduwe en vader van twee kinderen, was al twaalf jaar Imam in de Dalia moskee in Oujda. Hij werd ter plekke gearresteerd en verscheen zaterdag voor het eerst voor de rechter.

Lees meer

Kinderverkrachter slechts 5 jaar cel in in Marokko

De rechtbank van Inezgane nabij Agadir heeft een veertiger tot 5 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de verkrachting van een peuter.

Kind van 4 door imam verkracht in Sidi Kacem

Marokko wordt opnieuw opgeschud door een pedofiliezaak. Een meisje van 4 jaar zou in Sidi Kacem door een imam zijn verkracht.

Imam beschuldigd van verkrachting minderjarige in Safi

In het dorpje Sebt Gzoula in de regio van Safi wordt de Imam van de moskee beschuldigd van verkrachting op een 16-jarig meisje. Haar familie heeft aangifte gedaan.

Meisje met scheermes bewerkt na weigeren huwelijk in Marokko

In het Marokkaans Sidi Bennour heeft een jongeman een meisje verminkt omdat zij weigerde met hem te trouwen.

Overspelige Imam bijna gelyncht in Marokko

In een dorpje nabij het zuid-Marokkaanse Tinghir is een overspelige Imam gearresteerd nadat hij met zijn minnares werd betrapt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team