Imaan Hammam op cover Vogue (foto)
Imaan Hammam staat deze week op de cover van de Arabische editie van het bekend modeblad Vogue.
24 april 2016 - 23:15 - Cultuur
Imaan Hammam staat volgende maand topless in het modetijdschrift Vogue Frankrijk. Het Marokkaans-Nederlandse model staat regelmatig in Vogue.
De foto’s werden door de bekende Peruaanse modefotograaf Marco Tostino gemaakt. Tostino fotografeerde onder meer Brad Pitt, Angelina Jolie, Mick Jagger en zelfs Lady Diana.
Imaan Hammam stond in september vorig jaar op de cover van de Nederlandse editie van Vogue. Ze maakte de fotoshoot toen in Marokko met haar familie.
Lees meer
Imaan Hammam staat deze week op de cover van de Arabische editie van het bekend modeblad Vogue.
Nora Attal en Imaan Hammam waren onlangs in de Marokkaanse woestijn voor een fotoshoot van het modeblad Vogue.
Marokkaans-Nederlandse topmodel Imaan Hammam staat in september op de cover van de Nederlandse editie van Vogue. De fotoshoot maakte ze in Marokko met haar familie.
Nora Attal, Britse topmodel van Marokkaanse afkomst, staat in september op de cover van de Britse Vogue.
Imaan Hammam heeft aan Vogue haar schoonheidsgeheim onthuld. Het Nederlandse topmodel van Marokkaanse afkomst gebruikt een oude recept van haar moeder.