Marokkaanse Nora Attal prachtig op cover Vogue (foto’s)
Nora Attal, 18-jarige Britse topmodel van Marokkaanse afkomst, staat in december op de cover van Vogue Arabia.
11 november 2017 - 16:20 - Cultuur
Imaan Hammam en Pharrell Williams staan samen de cover van de Amerikaanse Vogue van december voor de 125e verjaardag van het tijdschrift.
Het Nederlandse topmodel van Marokkaans-Egyptische afkomst en de wereldbekende Amerikaanse zanger vormen samen een vrolijke en levensvolle duo. De foto’s zijn het werk van Mario Testino.
Het is de derde keer dat Imaan Hammam op de cover van de Amerikaanse Vogue staat. Het 21-jarige mode icoon deelde foto’s van de shooting op Instagram.
Lees meer
Nora Attal, 18-jarige Britse topmodel van Marokkaanse afkomst, staat in december op de cover van Vogue Arabia.
Imaan Hammam staat volgende maand topless in het modetijdschrift Vogue Frankrijk. Het Marokkaans-Nederlandse model staat regelmatig in Vogue.
Imaan Hammam was maandag aanwezig op het Met Gala in New York. Het Nederlands model van Marokkaanse afkomst was voor de gelegenheid helemaal in het zwart gekleed.
Nora Attal, Britse topmodel van Marokkaanse afkomst, staat in september op de cover van de Britse Vogue.
Nora Attal en Imaan Hammam waren onlangs in de Marokkaanse woestijn voor een fotoshoot van het modeblad Vogue.