21 juli 2021 - 12:00 - Marokko
Het levenloze lichaam van een hoteleigenares is langs een onverharde weg in het zuiden van Oujda gevonden. De hoofdverdachte is een vriendin en medewerkster van het slachtoffer. Ze werd aangehouden.
Een zakenvrouw afkomstig uit de welgestelde milieus van Oujda wordt ervan verdacht een hoteleigenares, die ook haar zakenpartner en vriendin is, te hebben vermoord. Rechercheurs voerden een onderzoek uit na de ontdekking van het levenloze lichaam van de vrouw. Uit de voorlopige onderzoeksresultaten blijkt dat het lichaam van het slachtoffer sporen draagt van gewelddadige slagen en martelingen, die waarschijnlijk de doodsoorzaak zijn, meldt Assabah.
De huishoudster van het slachtoffer vertelde de rechercheurs dat haar baas een telefoontje had gekregen en haar huis rond middernacht had verlaten op de avond van haar verdwijning. Een analyse van de gegevens op haar telefoon, waaronder de route die zij had afgelegd na het ontvangen van de laatste oproep, alsmede de lijst van haar andere oproepen, leidde de rechercheurs naar een spoor. De vermeende moordenaar werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis geplaatst.
Het slachtoffer en de verdachte waren zakenpartners en vrienden. De eerste runde een hotel in Saïdia die het eigendom is van de twee partners. Volgens de onderzoekers was er een financieel geschil ontstaan tussen de twee vrouwen. Het slachtoffer had vlak voor haar dood 600.000 dirham van haar bankrekening opgenomen, terwijl de verdachte zich in een zeer moeilijke financiële situatie bevond.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers