Dierentuin Casablanca bijna klaar (foto’s)
De nieuwe dierentuin van Ain Sebaa in Casablanca is voor 80% af. Dat bericht het agentschap Casablanca Aménagement dat toezicht houdt op de werken.
14 april 2018 - 16:00 - Marokko
De Marokkaanse groep Atlas Hospitality heeft de bouw aangekondigd van een nieuw hotelcomplex van 200 miljoen dirham nabij de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
Een overeenkomst over het project werd donderdag door Atlas Hospitality, winnaar van een aanbesteding die in juni 2017 was uitgegeven, en het Marokkaans luchthavenbedrijf ONDA ondertekend.
De werken zullen naar verwachting 36 maanden duren en volledig door Atlas Hospitality worden gefinancierd. De groep belooft tevens 130 directe en 200 indirecte banen.
Het complex strekt zich uit over 13.280 m² en bestaat uit "The view hotel", een vijf sterren hotel met 65 kamers, en een "Relax hotel" van drie sterren met 142 kamers.
Lees meer
De nieuwe dierentuin van Ain Sebaa in Casablanca is voor 80% af. Dat bericht het agentschap Casablanca Aménagement dat toezicht houdt op de werken.
Het luchtvaartbedrijf Emirates heeft de aanwerving aangekondigd van Marokkaanse hostessen en stewards.
Snelwegenbedrijf ADM streeft ernaar 700 km aan snelwegen met drie bannen in Marokko aan te leggen.
De luchthaven Nador Al Araoui wordt in de komende maanden volledig opgeknapt en uitgebreid. De werken zullen een investering van 310 miljoen dirham vergen.
In Marrakech heeft de hotelketen Globalia een hotel ingehuldigd waar kinderen verboden zijn.