25 juni 2012 - 16:00 - Marokko
Een rijke Marokkaanse familie uit Canada heeft in Tanger het huwelijk gevierd van haar vijfjarige hond, tijdens een gigantisch huwelijksfeest.
Robbi, de mannetjeshond uit Canada, is in het huwelijk gestapt met een prachtig teefje uit Tanger. De jonggehuwden kregen een huwelijksceremonie volgens de Marokkaanse tradities, geanimeerd door een lokale muziekgroep volgens bladi.net.
Het hondenhuwelijk zorgt voor veel ophef in Tanger en op het internet net, waar de meningen verschillen. Sommigen vinden het prachtig dat dieren in sommige familie’s zo worden gerespecteerd, terwijl anderen niet begrijpen hoe een hondenhuwelijk kan plaatsvinden in een stad waar het celibaat explodeert als gevolg van armoede.
De eigenaar van de mannetjeshond en zijn familie, willen spoedig in Tanger een NGO oprichten voor de hondenrechten. Ook beloven zij een nieuw huwelijksceremonie in Marokko in januari 2013, waar ze zoveel mogelijk hondjeskoppels willen huwen.
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Marokkaanse politici verdacht van landroof
Woede om plotselinge stijging schoolgeld in Marokko
Vis onbetaalbaar door zomervakantie in Marokko