20 januari 2019 - 12:30 - Sport
Na zijn succes op het veld wil de coach van de Atlas Leeuwen Hervé Renard nu ook zijn ervaring benutten om een conferentie over management te houden.
Deze conferentie staat op 31 januari in Casablanca gepland en wordt georganiseerd door de SUP’RH School of Management. De ontmoeting is gericht op "Team Management en Performance Management", meldt de krant Le Matin.
Bondscoach Hervé Renard wil "leren van zijn ervaring op hoog niveau in Afrika en in de wereld" en opleidingen geven "over het beheer van teams in het bedrijfsleven".
Hervé Renard zal tijdens deze conferentie ondervraagd worden door Hamid El Othmani, hoofd van het kabinet LMS ORH.
Lees meer
In de Verenigde Arabische Emiraten kondigen hardnekkige geruchten de komst van Hervé Renard aan. In Marokko wordt een reactie verwacht dat de bondscoach en de voetbalbond.
Slecht nieuws voor het Marokkaans elftal. Bondscoach Hervé Renard vertrekt na de Afrika Cup 2019 die deze zomer in Egypte gepland staat.
Hervé Renard wordt volgens nieuwe geruchten in Iran verwacht om de leiding te nemen van het Iraans elftal.
Volgens Saoedische media heeft Hervé Renard een contract gesloten met de Saoedische voetbalbond. De Fransman zou voor twee jaar en half hebben getekend.
Hardnekkige geruchten kondigen al enkele dagen het vertrek aan van bondscoach Hervé Renard. De Fransman zou onmiddellijk na de Afrika Cup 2019 naar Egypte vertrekken.
De middelmatige prestaties en de uitschakeling van de Atlas Leeuwen in de 8e finale van de Afrika Cup 2019 zullen naar verwachting het vertrek van bondscoach Hervé Renard als...
De Marokkaanse voetbalbond zal een flink bedrag moeten betalen om het contract van bondscoach Hervé Renard te beëindigen.
Hervé Renard verlaat zoals eerder aangekondigd Marokko net na de Afrika Cup 2019. De bondscoach vertrekt naar verwachting naar Egypte.
Bondscoach Hervé Renard heeft over de berichten over zijn ontslag die maandag door Marokkaanse media werden gepubliceerd, gereageerd.
Slechts twee dagen na de uitschakeling van Marokko in de 8e finale van de Afrika Cup 2019, kondigen hardnekkige geruchten het vertrek van bondscoach Hervé Renard aan.