Zoeken

Hervé Renard is beste bondscoach van Afrika

- Sport

Geschreven door Said A.

Hervé Renard werd dinsdag verkozen tot "beste Afrikaanse bondscoach van het jaar" tijdens de CAF Awards 2018 in Dakar, Senegal.

De bondscoach van Marokko was samen met de Senegalese Aliou Cissé en de coach van Espérance Tunis Moine Chaabani genomineerd.

Renard kwam drie jaar geleden in Marokko aan en wist de Atlas Leeuwen te kwalificeren voor het WK-2018 in Rusland. Marokko had voor zijn komst 20 jaar lang niet aan een wereldkampioenschap voetbal deelgenomen.

Van Fouzi Lekjaa, baas van de Marokkaanse voetbalbond, heeft de Fransman een nieuwe missie gekregen : de Afrika Cup 2019 in juni in Egypte winnen.

Lees meer

Officieel : Hervé Renard nieuwe bondscoach Saoedi-Arabië

Volgens Saoedische media heeft Hervé Renard een contract gesloten met de Saoedische voetbalbond. De Fransman zou voor twee jaar en half hebben getekend.

Hervé Renard binnenkort in Iran volgens nieuwe geruchten

Hervé Renard wordt volgens nieuwe geruchten in Iran verwacht om de leiding te nemen van het Iraans elftal.

Hervé Renard keert terug naar de schoolbanken

Na zijn succes op het veld wil de coach van de Atlas Leeuwen Hervé Renard nu ook zijn ervaring benutten om een conferentie over management te houden.

Marokko : Hervé Renard antwoordt zijn critici

Hardnekkige geruchten kondigen al enkele dagen het vertrek aan van bondscoach Hervé Renard. De Fransman zou onmiddellijk na de Afrika Cup 2019 naar Egypte vertrekken.

Afrika Cup 2019 : tegenstanders Marokko in april bekend

De Atlas Leeuwen zullen hun tegenstanders op de Afrika Cup 2019 in april kennen. Dat bericht de Egyptische voetbalbond.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team