Marokko: bondscoach Hervé Renard naar de VAE?
In de Verenigde Arabische Emiraten kondigen hardnekkige geruchten de komst van Hervé Renard aan. In Marokko wordt een reactie verwacht dat de bondscoach en de voetbalbond.
10 januari 2019 - 13:07 - Sport
Hervé Renard werd dinsdag verkozen tot "beste Afrikaanse bondscoach van het jaar" tijdens de CAF Awards 2018 in Dakar, Senegal.
De bondscoach van Marokko was samen met de Senegalese Aliou Cissé en de coach van Espérance Tunis Moine Chaabani genomineerd.
Renard kwam drie jaar geleden in Marokko aan en wist de Atlas Leeuwen te kwalificeren voor het WK-2018 in Rusland. Marokko had voor zijn komst 20 jaar lang niet aan een wereldkampioenschap voetbal deelgenomen.
Van Fouzi Lekjaa, baas van de Marokkaanse voetbalbond, heeft de Fransman een nieuwe missie gekregen: de Afrika Cup 2019 in juni in Egypte winnen.
Lees meer
In de Verenigde Arabische Emiraten kondigen hardnekkige geruchten de komst van Hervé Renard aan. In Marokko wordt een reactie verwacht dat de bondscoach en de voetbalbond.
Slecht nieuws voor het Marokkaans elftal. Bondscoach Hervé Renard vertrekt na de Afrika Cup 2019 die deze zomer in Egypte gepland staat.
Volgens Saoedische media heeft Hervé Renard een contract gesloten met de Saoedische voetbalbond. De Fransman zou voor twee jaar en half hebben getekend.
Hervé Renard wordt volgens nieuwe geruchten in Iran verwacht om de leiding te nemen van het Iraans elftal.
Na zijn succes op het veld wil de coach van de Atlas Leeuwen Hervé Renard nu ook zijn ervaring benutten om een conferentie over management te houden.