Van misbruik verdachte bokser Hassan Saada mag misschien terug naar Marokko
Hassan Saada mag in de loop van de week misschien terug naar Marokko. De bokser wordt in Brazilië van seksuele intimidatie verdacht.
12 december 2017 - 21:20 - Sport
Hassan Saada heeft zijn eerste gevecht als professionele bokser gewonnen. Hij versloeg zaterdag de Franse Trevisiol.
Een knappe overwinning voor de Marokkaanse bokser die maandenlang in Brazilië werd vastgehouden op verdenking van seksuele misbruik.
Lees meer
Hassan Saada mag in de loop van de week misschien terug naar Marokko. De bokser wordt in Brazilië van seksuele intimidatie verdacht.
Ottman Azaitar, de jonge broer van Abu Azaitar, heeft zaterdag de Mexicaanse Alejandro Martinez in drie rondes verslagen in Bahrein.
Mohamed Rabii heeft een nieuwe coach. De Marokkaanse bokskampioen zal vanaf nu door Hicham Nafil worden getraind, een voormalige Afrikaanse bokskampioen die herhaaldelijk aan de...
Hassan Saada zal op 30 januari voor de rechter in het Braziliaanse Rio verschijnen. Dat meldt de Marokkaanse boksfederatie FRMB.
De rechtbank in Rio heeft maandag een verzoek van de advocaten van Hassan Saada voor een terugkeer naar Marokko afgewezen. De bokser blijft dus in Brazilië tot zijn rechtszaak.