Bokskampioen Mohamed Rabii wint tweede gevecht als professional (video)
En twee! De Marokkaanse bokskampioen Mohamed Rabii heeft zaterdag zijn tweede professioneel gevecht gewonnen.
- Sport
Hassan Saada heeft zijn eerste gevecht als professionele bokser gewonnen. Hij versloeg zaterdag de Franse Trevisiol.
Een knappe overwinning voor de Marokkaanse bokser die maandenlang in Brazilië werd vastgehouden op verdenking van seksuele misbruik.
Lees meer
En twee! De Marokkaanse bokskampioen Mohamed Rabii heeft zaterdag zijn tweede professioneel gevecht gewonnen.
Hassan Saada zal op 30 januari voor de rechter in het Braziliaanse Rio verschijnen. Dat meldt de Marokkaanse boksfederatie FRMB.
De rechtbank in Rio heeft maandag een verzoek van de advocaten van Hassan Saada voor een terugkeer naar Marokko afgewezen. De bokser blijft dus in Brazilië tot zijn rechtszaak.
De Marokkaanse bokser Mohamed Rabii zet zijn carrière in de professionele wereld voort met een gevecht op zaterdagavond tegen de Italiaan Lauri Giuseppe.
Mohamed Rabii traint hard. De Marokkaanse bokser bereidt zijn vierde professioneel gevecht voor.