9 december 2022 - 22:00 - Cultuur
De Marokkaanse zangeres en actrice Rikia Magha was afgelopen zaterdag te gast in de MBC-show "Asdae Al Alam" (Echo’s van de wereld), gepresenteerd door de Syrische journalist Mustapha Al Agha.
Presentator Al Agha vroeg aan de Marokkaanse artieste "welke Marokkaanse speler ze graag in de video van haar volgende nummer zou willen hebben". Na een korte aarzeling koos ze voor sterspeler Hakim Ziyech.
Lees ook: Atlas Leeuwen gevierd tijdens Palestijnse bruiloft (video)
De gastheer antwoordde dat hij dit van tevoren had geraden, ondanks haar korte aarzeling. De zangeres probeerde eerst een "diplomatiek" antwoord te geven, door alle namen van alle Atlas Leeuwen te noemen, omdat ze hun gevoelens niet wilde kwetsen.
Lees ook: Najib Amhali appt Ziyech en Amrabat na elke wedstrijd
Op sociale media is ook de jurk die Rikia Magha tijdens het programma aanhad opgevallen. De middellange jurk is van Paola Elisabetta Franchi, een Italiaanse ontwerpster die internationaal naam en faam geniet. Regelmatig worden bekendheden gespot in haar kledingcollecties.
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Mawazine in de problemen: bedrijf eist honderdduizenden euro’s
Wie is Sheikha Mahra, de prinses die French Montana’s hart veroverde?
Moordzaak man Rym Fikri: weduwe komt niet opdagen
Soundos El Ahmadi neemt pauze: "Gezin eerst!"
Michael Kors geniet van "wonderbaarlijk" Marokko (foto’s)
Fat Joe waarschuwt French Montana na verloving met Dubai-prinses