23 april 2025 , 10:30 - Laila Amraoui - Sport
Hakim Ziyech maakt mogelijk zijn rentree in het nationaal elftal tijdens de komende FIFA Arab Cup in Qatar. Als speler van Al-Rayyan SC in Qatar komt hij in aanmerking voor dit FIFA-toernooi, dat openstaat voor spelers uit Arabische competities.
Ziyech werd speelgerechtigd voor dit toernooi na zijn wintertransfer van Galatasaray naar de Qatarese competitie. Bondscoach Tarik Sektioui bekijkt momenteel spelers uit de Golfstaten en Egypte voor zijn definitieve selectie. De situatie van Ziyech past perfect binnen dit profiel van spelers die actief zijn in de regio.
Lees ook: Ophef om Hakim Ziyech’s cryptische boodschap
Toch is een terugkeer van de technisch begaafde aanvaller onzeker. Een lopend conflict tussen Ziyech en de leiding van het Marokkaanse A-elftal vormt een potentieel struikelblok. Deze onenigheid moet worden opgelost voordat een rentree daadwerkelijk mogelijk is.
Lees ook: Hakim Ziyech krijgt kans op rentree bij Marokko
De waarde van Hakim Ziyech voor de Atlas Leeuwen is geen geheim. Zijn creativiteit en scorend vermogen waren in de afgelopen jaren van groot belang voor het Marokkaans elftal.
Naar café gaan wordt luxe tijdens Afrika Cup in Marokko
Chaos bij hotel Algerijns elftal in Rabat, ruime zege op het veld
Marokko-Algerije: "Khawa Khawa" op proef gesteld tijdens Afrika Cup
Marokko wijzigt woningsteun: langer in je huis wonen of terugbetalen
Marokko bouwt haven van de toekomst in Noord-Marokko
Ibtissem en Mariam 10 jaar cel in in Istanbul na "gratis vakantie"
Chaos bij hotel Algerijns elftal in Rabat, ruime zege op het veld
Marokko-Algerije: "Khawa Khawa" op proef gesteld tijdens Afrika Cup
Walid Regragui: geduld en op juiste moment toeslaan, cijfers leggen tactiek bloot
Moeder Riyad Mahrez grootste supporter Algerije in Rabat
Hakim Ziyech in rouw, broer plots overleden
Algerijnse fans massaal naar Marokko voor Afrika Cup
Zorgen om Nayef Aguerd, Marokko houdt adem in
Bericht van Ziyech aan supporters gaat viraal op internet