Muzikant Marokkaanse band "Haoussa" in ziekenhuis na hartaanval
Zakaria Rafi, muzikant van de Marokkaanse band "Haoussa", is na een ernstige hartaanval in het ziekenhuis opgenomen.
- Cultuur
Hajja Hamdaouia si deze week in het ziekenhuis opgenomen na onwel te zijn geworden.
De 86-jarige Marokkaanse zangeres wordt in het Sjeik Zayed ziekenhuis in Rabat verzorgd. Haar toestand is zorgwekkend.
Hajja Hamdaouia verloor onlangs haar zoon. Hij overleed aan de gevolgen van diabetes.
Lees meer
Zakaria Rafi, muzikant van de Marokkaanse band "Haoussa", is na een ernstige hartaanval in het ziekenhuis opgenomen.
Abderrahim Tounsi, meer bekend als Abderraouf, is in een kritieke toestand in een kliniek in Casablanca opgenomen. Dat laat zijn zoon Oussama in een video weten.
Abderraouf gaat veel beter. De Marokkaanse komiek verliet donderdag het militair ziekenhuis in Rabat waar hij al weken werd verzorgd.
Hajja Hamdaouia is niet dood. De bekende Marokkaanse zangeres is ook niet blind geworden. Dat laat ze zelf in een interview met Alyaoum24 weten.
Abderraouf ligt nog steeds in het militair ziekenhuis in Rabat maar doet het veel beter. Hij bedankte zijn fans via zijn kinderen.