Zoeken

Hajja Hamdaouia in ziekenhuis opgenomen (video)

17 december 2017 - 14:20 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

Hajja Hamdaouia si deze week in het ziekenhuis opgenomen na onwel te zijn geworden.

De 86-jarige Marokkaanse zangeres wordt in het Sjeik Zayed ziekenhuis in Rabat verzorgd. Haar toestand is zorgwekkend.

Hajja Hamdaouia verloor onlangs haar zoon. Hij overleed aan de gevolgen van diabetes.

Lees meer

Loubna Abidar deelt clip "Bella Hanouna" (video)

Loubna Abidar heeft de clip van haar allereerste liedje op internet gedeeld. Deze werd intussen ruim 55.000 keer bekeken.

Neen, Hajja Hamdaouia is niet dood! (video)

Hajja Hamdaouia is niet dood. De bekende Marokkaanse zangeres is ook niet blind geworden. Dat laat ze zelf in een interview met Alyaoum24 weten.

Iman Elbani en Murat Yildirim op bezoek bij Latifa Raafat (foto)

Iman Elbani en haar Turkse echtgenoot Murat Yildirim werden enkele dagen geleden door Latifa Rabat in haar woning in Rabat ontvangen.

Muzikant Marokkaanse band "Haoussa" in ziekenhuis na hartaanval

Zakaria Rafi, muzikant van de Marokkaanse band "Haoussa", is na een ernstige hartaanval in het ziekenhuis opgenomen.

Abderraouf is beter en verlaat het ziekenhuis (video)

Abderraouf gaat veel beter. De Marokkaanse komiek verliet donderdag het militair ziekenhuis in Rabat waar hij al weken werd verzorgd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team