29 juli 2025 - 07:00 - Marokko
Grote slag tegen drugscriminaliteit: 4 ton hasj gepakt in Tanger In de haven Tanger Med hebben de Marokkaanse veiligheidsdiensten en de douane zondagochtend een poging tot grootschalige drugssmokkel verijdeld. Ze onderschepten 4374 kilogram hasj, verborgen in een vrachtwagen voor internationaal goederentransport.
De gezamenlijke grenscontrole leidde tot de vondst van de drugs, die zorgvuldig waren verborgen tussen een lading fruit. De hasj lag in een oplegger die werd getrokken door een in Marokko geregistreerde vrachtwagen. De zending was onderweg naar een Europese haven, bestemd voor internationale smokkel, zo meldt een veiligheidsbron.
Lees ook: Marokkaans Nederlandse trucker gepakt met hasj in haven Nador
De 51-jarige Marokkaanse vrachtwagenchauffeur is in hechtenis genomen en wordt onderworpen aan een gerechtelijk onderzoek. Dit onderzoek, gelast door het Openbaar Ministerie, moet alle omstandigheden van de zaak ophelderen en de nationale en internationale vertakkingen van deze criminele activiteit in kaart brengen.
Marokkaanse voetbalster zwemt naar Sebta
Sterke Marokkaanse dirham in opmars tegen dollar en euro
Belastingontduiking in Marokko floreert door juridisch gat
Mawazine in de problemen: bedrijf eist honderdduizenden euro’s
Miljardair Patrick Drahi verkoopt Marokkaans callcenter door miljardenschulden
Al Hoceima: Marokkaan uit Europa cel in na laster tegen politie
Marokkaanse voetbalster zwemt naar Sebta
Al Hoceima: Marokkaan uit Europa cel in na laster tegen politie
Nador’s toekomst nadert: zo verandert het wegennet (video)
Geheim document onthult Algerijns complot tegen Marokko
Casablanca klaargestoomd voor Koning Mohammed VI
Grootste busdeal ooit in Afrika: China levert honderden bussen aan Marokko
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat