Google brengt eerbetoon aan Hajja Hamdaouia
Google heeft op vrijdag 28 oktober met een nieuwe Doodle, een eerbetoon gebracht aan de overleden Marokkaanse zangeres Hajja Hamdaouia.
18 november 2022 - 23:00 - Marokko
Marokko viert jaarlijks op 18 november de Dag van de Onafhankelijkheid. Google zet voor de gelegenheid elk jaar een nieuwe Doodle online.
Op de nieuwe Doodle leest men het woord Google op een groene achtergrond en ziet men de Marokkaanse vlag wapperen.
Lees ook: Google brengt hulde aan Islamdenker Ibn Rushd
Het feest van de onafhankelijkheid wordt in Marokko "Eid Al Istiqlal" genoemd. Op die dag herdenken Marokkanen het einde van het Franse protectoraat in 1956, vandaag 67 jaar geleden.
Lees meer
Google heeft op vrijdag 28 oktober met een nieuwe Doodle, een eerbetoon gebracht aan de overleden Marokkaanse zangeres Hajja Hamdaouia.
In Marokko heeft de lancering van 5G moeite om van de grond te komen. Ook de ontwikkeling van glasvezel loopt ver achter.
Ter ere van de viering van de Marokkaanse Onafhankelijkheidsdag heeft Google in Marokko zijn startpagina veranderd. Op de pagina was de vlag van Marokko prominent te zien.
Lalla Asmaa, zus van Koning Mohammed VI, viert deze donderdag haar 57e verjaardag. Dat bericht persagentschap MAP.
Zondag 27 november heeft de zoekmachine Google een doodle online gezet met de gelijkenis van de Israëlische actrice en activiste van Marokkaanse afkomst Ronit Elkabetz. Een...