Google Earth koppelt Marokkaanse stad aan Algerije
Op Google Earth, software waarmee plekken op Aarde kunnen worden bekeken met behulp van satelliet- en luchtfoto’s, behoort de Marokkaanse regio Ahfir nabij Berkane tot Algerije.
18 november 2013 - 19:01 - Marokko
Google wijdt ook dit jaar opnieuw zijn homepage aan Marokko. Ter gelegenheid van de 58e verjaardag van de Onafhankelijkheid van Marokko, heeft de zoekmachine een ’doodle’ geplaatst met een Marokkaanse patio omringd door palmbomen.
Een doodle is een beeld dat het officiële logo van Google vervangt tijdens belangrijke evenementen zoals festivals en nationale feestdagen.
Het is niet de eerste keer dat Google naar Marokko knipoogt. Vorig jaar had de zoekmachine voor de Onafhankelijkheid, een doodle geplaatst met traditionele Marokkaanse poefs, een symbool van het ambacht van Rabat, Marrakech en Fez. Een jaar eerder was dat een houten kist met zellige motieven.
In februari 2012 had Google zijn homepage gewijd aan de beroemde Marokkaanse ontdekkingsreiziger Ibn Battuta, die tijdens zijn vele reizen ruim 120.000 kilometer heeft afgelegd.
Lees meer
Op Google Earth, software waarmee plekken op Aarde kunnen worden bekeken met behulp van satelliet- en luchtfoto’s, behoort de Marokkaanse regio Ahfir nabij Berkane tot Algerije.
De twee tieners uit Nador die werden vervolgd omdat ze een foto op Facebook hadden geplaatst waarop ze elkaar kusten, werden vrijdag in Nador vrijgesproken.
Net zoals elk jaar heeft zoekmachine Google aan de herdenking van de onafhankelijkheid van Marokko deelgenomen met een aangepaste Doodle.
Een Amerikaanse rechtbank heeft woensdag Google bevolen de anti-islam film ’Innocence of Muslims’ te verwijderen van zijn videosite YouTube. In de film wordt er met de Profeet...
De blauwe straten van Chefchaouen in het noorden van Marokko, behoren tot de mooiste straten in de wereld. Dat stelt een journalist van de Spaanse tv-zender Antena 3.