13 april 2017 - 21:10 - Marokko
Een gemeentevoorzitter van de PJD partij aan de macht in Marokko is eerder deze week door de politie in Marrakech gearresteerd.
De verantwoordelijke wordt ervan beschuldigd onder invloed van alcohol meerdere ongevallen en een vluchtmisdrijf te hebben gepleegd.
Volgens Al Ahdath Al Maghribia verloor de gemeentevoorzitter van Sidi Daoud de controle over zijn functiewagen in een hippe wijk van Marrakech. Hij knalde eerst tegen een taxi. Toen hij wilde vluchten botste hij tegen een tweede voertuig en werd door de politie tegengehouden. Al snel bleek dat hij dronken was.
De man probeerde dankzij zijn functie aan de politie te ontsnappen en verzette zich tijdens zijn arrestatie. Hij werd naar het politiekantoor gebracht en in bewaring genomen. De rechter besloot hem in voorlopige hechtenis te houden tot zijn berechting.
Naar Marokko met de auto: 10 fatale fouten die je moet vermijden
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Topteam: Hammouchi gaat samenwerken met VAE-inlichtingendienst
Zomerreis naar Marokko dreigt fiasco te worden door hoge prijzen
Marokko onthult schokkende cijfers over gifdieren
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Topteam: Hammouchi gaat samenwerken met VAE-inlichtingendienst
Marokko onthult schokkende cijfers over gifdieren
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen