Zoeken

Nieuwe zeeroute tussen Marokko en Spanje

- Economie

Geschreven door Laila A.

Duitse rederij FRS gaat een nieuwe zeeroute starten tussen het Spaanse Motril en de haven van Tanger. Dat liet de groep vrijdag weten.

De nieuwe zeeroute is bestemd voor goederenvervoer en zal medio januari operationeel zijn. FRS zal zeven keer per week tussen de twee havens varen.

José Carlos Delgado, verantwoordelijke bij FRS, vertelde dat de klanten van de groep dankzij de nieuwe verbinding "de transportafstand en dus hun kosten zullen verminderen."

FRS vervoert jaarlijks ruim 1,7 miljoen passagiers en 400.000 voertuigen. De groep vaart reeds tussen Motril, Nador en Al Hoceima.

Lees meer

Armas opent zeeroute tussen Almeria en Nador

De Spaanse rederij Armas gaat vanaf december dagelijks tussen Almeria en Nador gaan varen. Armas biedt de nieuwe zeeroute in beide richtingen aan voor zowel passagiers- als voor...

Franse Daher opent derde fabriek in Marokko

De Franse vliegtuigonderdelenproducent Daher gaat een derde fabriek in Marokko openen. De nieuwe vestiging komt in Tanger.

Haven Nador start nieuwe zeeroute voor goederen naar Europa

De haven van Nador heeft een nieuwe zeeroute geopend dat meerdere havens in Marokko en Europa verbindt.

TE Connectivity opent fabriek in Marokko

TE Connectivity heeft eerder deze week zijn eerste kabelfabriek in Marokko en in Afrika ingehuldigd. De Amerikaans-Zwitserse groep opende de fabriek in de Tanger Free Zone.

GNV start nieuwe zeeroute tussen Barcelona en Nador

De Italiaanse rederij Grandi Navi Veloci (GNV) gaat in juni een nieuwe zeeroute openen tussen het Spaanse Barcelona en Nador.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team