Tweede boot Africa Morocco Link in gebruik
De Marokkaanse rederij Africa Morocco Link (AML) heeft de nieuwe boo « El Venizelos » officieel in gebruik genomen.
20 juli 2016 - 17:30 - Marokko
De nieuwe Marokkaanse rederij Africa Morocco Link gaat vanaf volgend jaar tussen het Spaanse Almeria en Nador gaan varen.
De informatie werd door de havenautoriteiten in Almeria bevestigd. De nieuwe zeeroute zal in het eerste kwartaal van 2017 operationeel zijn. AML zal op de zeeroute Almeria - Nador in concurrentie staan met Trasmediterránea en Armas.
Behalve de zeeroute Almeria-Nador wil Afrika Morocco Link in de loop van volgend jaar ook tussen Tanger en Sète en Tanger en Genova gaan varen.
Sinds enkele dagen varen twee boten van AML, de « Diagoras » en de « El Venizelos », tussen het Spaanse Algeciras en Tanger Med.
Lees meer
De Marokkaanse rederij Africa Morocco Link (AML) heeft de nieuwe boo « El Venizelos » officieel in gebruik genomen.
De bank die de lancering van een nieuwe Marokkaanse rederij zal financieren is eindelijk bekend. Het gaat om BMCE bank, eigendom van miljardair Othman Benjelloun.
In aanloop van de zomervakantie heeft de Spaanse rederij Balearia de lancering van een nieuwe zeeroute tussen Almeria en Nador aangekondigd.
De Spaanse rederij Armas gaat vanaf december dagelijks tussen Almeria en Nador gaan varen. Armas biedt de nieuwe zeeroute in beide richtingen aan voor zowel passagiers- als voor...
De Spaanse rederij Armas gaat vanaf 13 juni tussen Almeria en Nador beginnen varen. Twee dagen later, op 15 juni, start de Spaanse zomeroperatie Operación Paso del Estrecho.