30 juli 2021 - 12:00 - Marokko
Na foto’s van Marokko vanuit de lucht te hebben gedeeld, heeft Thomas Pesquet nu ook beelden van Casablanca, die ’s nachts werden genomen vanaf ISS, gepubliceerd.
De Franse astronaut verblijft sinds 24 april op het ruimtestation ISS en deelt regelmatig foto’s van de aarde op sociale media.
Lees ook: Kleurrijke Atlasgebergte te zien op Instagram NASA
Maandagavond deelde Pesquet op zijn Twitter-account een uitzonderlijke foto van Casablanca gezien vanuit de ruimte. "Het ISS vliegt altijd van west naar oost, dus Casablanca is een van de eerste lichtstralen die ons begroet na een nachtvlucht boven de Noord-Atlantische Oceaan", schreef Thomas Pesquet in een bericht bij de foto.
Thomas Pesquet boekte eind juni succes met de installatie van een zonnepaneel op het internationaal ruimtestation. Het is de vijfde keer dat de Fransman het ruimtestation verlaat. Hij bracht in totaal 33 uur buiten het station door, aldus gegevens van de Nasa.
Marokko krijgt (eindelijk) toegang tot Amerikaanse vismarkt
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat
Marokko blokkeert lading runderen, duizenden dieren vast in haven
Incident op luchthaven Marokko: passagiers Ryanair opgesloten (video)
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat
Incident op luchthaven Marokko: passagiers Ryanair opgesloten (video)
Moordzaak Anouar in Tanger: familie wijst naar broers
Politieke aardbeving verwacht na corruptieonderzoek in Marokko
Vakantie in Marokko? De 10 must-buys!
Marokko kiest voor Russische technologie
"Dit had ik nooit verwacht": Britse influencer in shock na trip in Marokko (video)