12 februari 2018 - 19:20 - Wereld
Bilal, een jongen van Marokkaanse afkomst, is vorige week zondag in het Franse Poitier overleden na door een dronken chauffeur te zijn aangereden.
Bilal Issoussi was pas 20. De student was spullen in een kofferbak van een auto komen halen toen de dronken chauffer hem aanreed.
"Ik was met hem die avond, maar ik ben vroeger naar huis gegaan. Hij was bij een vriend. Hij wilde spullen gaan halen in de auto toe hij werd aangereden door een andere auto.", vertelt een vriend van Bilal.
De dronken bestuurder werd gearresteerd en aangeklaagd voor doodslag door dronkenschap. De man knalde na Bilal te hebben aangereden ook nog tegen een andere auto.
Bilal was in 2012 zonder zijn ouders in Frankrijk aangekomen. Hij verbleef een tijdje in het noorden van het land en vertrok toen naar Poitiers waar zijn zus woont. "Hij was vrolijk en hield van het leven. Hij wist zich snel een plaatsje te maken met mooie vriendschappen. Hij was ook een atleet, een voetbalfan, die één of twee keer per week zaalvoetbal speelde met vrienden.", aldus een andere vriend van het slachtoffer.
Bilal werd zaterdag in zijn geboortestad Nador begraven in aanwezigheid van zijn vrienden en familie.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren