Sofia (5) doodgereden door dronken bestuurder
Sofia was pas 5 jaar. Het meisje werd maandag in het Franse Aubervilliers door een dronken bestuurder aangereden. Ze overleefde niet.
12 februari 2018 - 19:20 - Wereld
Bilal, een jongen van Marokkaanse afkomst, is vorige week zondag in het Franse Poitier overleden na door een dronken chauffeur te zijn aangereden.
Bilal Issoussi was pas 20. De student was spullen in een kofferbak van een auto komen halen toen de dronken chauffer hem aanreed.
"Ik was met hem die avond, maar ik ben vroeger naar huis gegaan. Hij was bij een vriend. Hij wilde spullen gaan halen in de auto toe hij werd aangereden door een andere auto.", vertelt een vriend van Bilal.
De dronken bestuurder werd gearresteerd en aangeklaagd voor doodslag door dronkenschap. De man knalde na Bilal te hebben aangereden ook nog tegen een andere auto.
Bilal was in 2012 zonder zijn ouders in Frankrijk aangekomen. Hij verbleef een tijdje in het noorden van het land en vertrok toen naar Poitiers waar zijn zus woont. "Hij was vrolijk en hield van het leven. Hij wist zich snel een plaatsje te maken met mooie vriendschappen. Hij was ook een atleet, een voetbalfan, die één of twee keer per week zaalvoetbal speelde met vrienden.", aldus een andere vriend van het slachtoffer.
Bilal werd zaterdag in zijn geboortestad Nador begraven in aanwezigheid van zijn vrienden en familie.
Lees meer
Sofia was pas 5 jaar. Het meisje werd maandag in het Franse Aubervilliers door een dronken bestuurder aangereden. Ze overleefde niet.
In Marokko is een man door "een vriend" en meerdere andere mannen met een zwaard aangevallen toen hij een auto wilde gaan kopen. Hij werd in de kofferbak van een auto gegooid...
Twee Marokkanen zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag in Italië om het leven gekomen na door een dronken vrouw te zijn aangereden.
Een interim lerares op een school in het Franse Seine-et-Marne wordt ervan verdacht een 8-jarige leerling te hebben mishandeld.
De Franse politie heeft vorige week een man gearresteerd die een moskee aan het bekladden was in Châteauneuf-sur-Cher, in het centrum van Frankrijk.